++ Functie van bediening: Motorbediening ++ Type schakelaar of drukknop: Drukknop ++ Aantal bedieningen: 2 ++
Productbeschrijving:
Met deze drukknop stuur je twee groepen van rolluiken, gordijnen of zonweringen. Hij wordt via een klikmechanisme op de muurprint bevestigd. Mechanisme inclusief toets. Afwerkingskleur: white.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Functie van bediening | Motorbediening |
| Type schakelaar of drukknop: | Drukknop |
| Aantal bedieningen | 2 |
| Bediening | |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 4,70 cm |
| Breedte | 44,70 cm |
| Diepte | 10,30 cm |
| Materiaal | polycarbonaat |
| Kleur | Wit |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Dubbele motorsturingsbediening voor Niko Home Control, white
101-51036
101-51036
€ 86,99
Voeg toe aan wenslijst



