++ Materiaal: ALUMINIUM ++ Diameter: 24 cm ++ Geschikt voor warmtebronnen: Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Vitrokeramisch ++
Productbeschrijving:
De Tefal Eco-Respect braadpan is de ideale keuze voor de milieubewuste keuken: de legering ervan verbruikt tot 95% minder energie bij de productie dan bij het produceren van nieuw aluminium. Eco-Respect draagt bij aan de bescherming van het milieu en biedt compromisloze prestaties, met de extreme duurzaamheid van de TITANIUM PRO antiaanbaklaag die twee keer langer meegaat**, geavanceerde inductietechnologie en meer.
Eigenschappen:
brochure
| Functies | |
| Geschikt voor warmtebronnen | Inductie, Gasvuur, Elektrische kookplaat, Vitrokeramisch |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Vaatwasbestendig |
|
| Gebruiksgemak | |
| Met antikleeflaag: |
|
| Thermospot: |
|
| Materiaal antikleeflaag | Titanium Pro |
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | ALUMINIUM |
| Diameter | 24 cm |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Kleur/Stijl | BRUIN |
| Hoogte | 75 mm |
| Gewicht | 0,85 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



