LG Electronics 32LQ63006LA UHD TV AI 4K Smart TV 32inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 32LQ63006LA UHD TV AI 4K Smart TV 32inch
++ Type TV: LED ++ Beelddiagonaal (cm): 82 cm ++ Schermresolutie: 1920x1080 (Full HD) pixels ++
Productbeschrijving:
De LG 32LQ63006LA (2022) is een compacte grijze full hd televisie. Met het formaat van 32 inch, is de tv geschikt voor kleine ruimtes zoals een slaapkamer of keuken. Met het WebOS smart systeem bekijk je al je favoriete online content via apps als Netflix, Amazon Prime en Disney+. Ook schakel je hier gemakkelijk door de live televisiezenders. Dankzij de Airplay functie stream je online content vanaf jouw iPhone of iPad direct naar de televisie. De televisie beschikt over 1 hdmi ingang, waarmee je bijvoorbeeld je spelcomputer kan aansluiten.
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Connectiviteit
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
DLNA:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 40 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 27 kWh
Ergonomie
Draaibaar:
Processor
Processor: Quad core
Aantal processorkernen: 4
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 82 cm
Schermresolutie: 1920x1080 (Full HD) pixels
Beeldverversing (paneel): 50 Hz
Beelddiagonaal (inch): 32 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
Curved TV:
Ambilight:
Aansluitingen
Netwerkaansluiting:
Component
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 1
Aantal HDMI-ingangen: 2
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 200 x 200 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 73 cm
Diepte 1,80 cm
Diepte (met tafelvoet) 8,29 cm
Gewicht zonder voet: 4,65 kg
Gewicht met voet: 4,70 kg
Hoogte (met tafelvoet) 46,40 cm
Hoogte 43 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 32LQ63006LA
32LQ63006LA UHD TV AI 4K Smart TV 32inch