LG Electronics OLED65G55LW OLED evo AI 4K Smart TV 65inch
 > Televisie  > LG Electronics  > OLED65G55LW OLED evo AI 4K Smart TV 65inch
Productbeschrijving:
LG OLED evo AI - Zie de details van alle licht en donker
LG’s meest briljante alpha 11 AI Processor Gen2 voor de beste kijkervaring
3X helderdere beelden met Brightness Booster Ultimate
Perfect zwart, zelfs in lichte of donkere ruimtes
Breng elk beeld tot leven met AI Picture Pro
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 60 W
Surroundformaten: Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 222 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 85 kWh
Processor
Processor: α11 AI-processor 4K Gen2
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 65 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 3
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm
VESA montage:
Breedte 144,10 cm
Diepte 2,43 cm
Diepte (met tafelvoet) 26,30 cm
Gewicht zonder voet: 22 kg
Hoogte (met tafelvoet) 91 cm
Hoogte 82,60 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: OLED65G55LW
OLED65G55LW OLED evo AI 4K Smart TV 65inch