LG Electronics OLED83C56LA OLED evo AI 4K Smart TV 83inch
 > Televisie  > LG Electronics  > OLED83C56LA OLED evo AI 4K Smart TV 83inch
Productbeschrijving:
Visuele details van een hoger niveau met de briljante Alpha 9 AI-processor Gen8
Helderdere beelden met Brightness Booster
Perfect Black, zelfs in lichte of donkere ruimtes
Perfect Color
AI Picture Pro brengt elk frame tot leven
AI Magic Remote maakt de AI-ervaring compleet
AI Voice ID
AI Zoeken
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Zeg gewoon "Hoi LG" om met je tv te communiceren.
Nieuwe upgrades gedurende 5 jaar met het bekroonde webOS Re:New-programma.
Home Hub, het alles-in-één platform voor je smart home.
Heldere stem dankzij AI Voice Remastering.
WOW Orchestra, meeslepend geluid door perfecte synergie
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Chromecast:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 385 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 150 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 210 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 83 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
CI+ ingang:
Bediening
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 184,20 cm
Diepte 5,29 cm
Diepte (met tafelvoet) 39,70 cm
Gewicht zonder voet: 28,30 kg
Gewicht met voet: 33 kg
Hoogte (met tafelvoet) 109,60 cm
Hoogte 105,50 cm
Garantie
Garantie 2 Jaar
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: OLED83C56LA
OLED83C56LA OLED evo AI 4K Smart TV 83inch