LG Electronics 86QNED86A6A QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 86inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 86QNED86A6A QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 86inch
Productbeschrijving:
  • Ongelooflijk rijk kleurenpalet door de nieuwe New Dynamic QNED Color
  • 4K-beeldkwaliteit, opgeschaald visueel en surround-geluid van de alpha 8 AI Processor Gen2
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
  • Precision Dimming zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
  • Hoge resolutie op een enorm Ultra Big TV-scherm tot 100 inch
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QNED
Audio
Surroundformaten: Dolby Vision, HDR10, HLG
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 226 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 104 kWh
Processor
Processor: α8 AI-processor 4K Gen2
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 217 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 86 inch
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 600 x 400 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 192,80 cm
Diepte 3,09 cm
Diepte (met tafelvoet) 37 cm
Gewicht zonder voet: 50 kg
Gewicht met voet: 58,20 kg
Hoogte (met tafelvoet) 119 cm
Hoogte 110,80 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 86QNED86A6A
86QNED86A6A QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 86inch