LG Electronics 86UA75006LA UHD TV AI 4K Smart TV 86inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 86UA75006LA UHD TV AI 4K Smart TV 86inch
Productbeschrijving:
Belangrijkste functies
  • Adembenemende kleuren en details met 4K HDR10 Pro
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, versleepfuncties op de AI Magic Remote
  • Geniet van 4K Super Opschalen met verbeterde resolutie, helderheid en duidelijkheid
  • Hoge resolutie op een gigantisch ultragroot televisiescherm
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: UHD
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X, Dolby AC4
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.1
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 190 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 155 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α7 AI-processor 4K Gen8
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 217 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 50 Hz
Beelddiagonaal (inch): 86 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Netwerkaansluiting:
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Smart home platform Apple Home
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 400 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 192 cm
Diepte 59,80 cm
Diepte (met tafelvoet) 41,30 cm
Gewicht zonder voet: 33,60 kg
Gewicht met voet: 34,20 kg
Hoogte (met tafelvoet) 118,20 cm
Hoogte 110,20 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 86UA75006LA
86UA75006LA UHD TV AI 4K Smart TV 86inch