LG Electronics 65UA73006LA UHD TV AI 4K Smart TV 65inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 65UA73006LA UHD TV AI 4K Smart TV 65inch
Productbeschrijving:
  • Uitzonderlijke kleuren en details met 4K HDR10 Pro
  • Nieuwe AI-knop, spraakopdrachten en drag-and-drop-functionaliteit op de AI Magic Remote
  • Geniet van 4K-upscaling met verbeterde resolutie, helderheid en scherpte
  • Hoge resolutie op een groot, ultrabreed tv-scherm
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: UHD
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X, Dolby AC4
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.0
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 135 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 102 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α7 AI-processor 4K Gen8
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 50 Hz
Beelddiagonaal (inch): 65 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Netwerkaansluiting:
Aantal optische uitgangen: 1
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Smart home platform Google Home, Apple Home, AI-chatbot
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 400 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 144,60 cm
Diepte 5,98 cm
Diepte (met tafelvoet) 34,70 cm
Gewicht zonder voet: 15,60 kg
Gewicht met voet: 15,80 kg
Hoogte (met tafelvoet) 90,20 cm
Hoogte 83,10 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
DOWNLOADS
   Handleiding: 65UA73006LA
65UA73006LA UHD TV AI 4K Smart TV 65inch