Philips 50PUS8550/12 QLED 4K Ambilight TV 50inch
 > Televisie  > Philips  > 50PUS8550/12 QLED 4K Ambilight TV 50inch
Productbeschrijving:
  • 126 cm (50") Ambilight TV
  • 4K QLED
  • Pixel Precise Ultra HD
  • Dolby Atmos
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
4K QLED voor een levendige kijkervaring en quantum dot-kleurkwaliteit
Nog meer detail met pixelprecisie
Dolby Atmos zorgt voor bioscoopgeluid
DTS:X voor 3D een meeslepend geluid
Houd content dichterbij met Titan OS
Maak eenvoudig verbinding met uw slimme thuisnetwerk
Kies de juiste grootte
Een klein scherm van 43 inch. Een verbluffende TV van 85 inch. En alles er tussenin. Het draait allemaal om een grotere keuzevrijheid, allemaal om ervoor te zorgen dat uw televisie perfect bij zijn omgeving past. Met zes verschillende groottes kiest u zeker de perfecte TV voor uw huis.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design
Algemeen
Type TV: QLED, Ambilight
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: DTS-X, Dolby Digital, Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 92 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 58 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 126 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 50 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
Beeldverbetering: 60 Hz
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Dubbele HD tuner
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 200 x 100 mm