Philips 48OLED810/12 OLED 4K Ambilight TV 48inch
 > Televisie  > Philips  > 48OLED810/12 OLED 4K Ambilight TV 48inch
Productbeschrijving:
Ongelofelijk realisme. Schitterend design.
  • 121 cm (48") Ambilight TV
  • 4K OLED. 120 Hz
  • P5 AI Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision en Dolby Atmos
Ga volledig op in uw favoriete content. Ambilight TV
Helder OLED-scherm. Levensecht beeld bij elk omgevingslicht
Wat u ook kijkt, het beeld is echt realistisch. P5-engine met AI
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Wat u ook kijkt, u ziet het met perfect TV-geluid. IntelliSound-engine
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: Google TV
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED, Ambilight
Audio
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 69 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 66 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 32 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 121 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 144 Hz
Beelddiagonaal (inch): 48 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Smart home platform Alexa
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm