Philips 75PUS7800/12 QLED 4K TV 75inch
 > Televisie  > Philips  > 75PUS7800/12 QLED 4K TV 75inch
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
  • 189 cm (75") TV
  • 4K QLED
  • Pixel Precise Ultra HD
  • HDR10+
4K QLED voor een levendige kijkervaring en quantum dot-kleurkwaliteit
Nog meer detail met pixelprecisie
Ongekende kleuren en contrast met HDR10+
Omring uzelf met Dolby Atmos en DTS:X
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Verschillende grootten om aan uw behoeften te voldoen
Ga voor groot. Ga voor klein. Ga voor een televisie die perfect aansluit bij uw behoeften. Van kleine 43-inch schermen tot een enorme TV van 75 inch, de geweldige 7800-serie heeft altijd de beste keuze.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design, duurzaam denken
Algemeen
Type TV: QLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 139 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 80 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 189 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 75 inch
Beeldverbetering: 60 Hz
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Dubbele HD tuner
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 300 mm
VESA montage:
Breedte 166,90 cm
Diepte 9,30 cm
Diepte (met tafelvoet) 33,30 cm
Gewicht zonder voet: 22,47 kg
Gewicht met voet: 23,07 kg
Hoogte (met tafelvoet) 98,80 cm
Hoogte 96,80 cm
Stroom
Batterijtype AAA
Aantal batterijen meegeleverd 2
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 75PUS7800/12
75PUS7800/12 QLED 4K TV 75inch
75PUS7800/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 75inch