Philips 65PUS9050/12 The One 4K Ambilight TV 65inch
 > Televisie  > Philips  > 65PUS9050/12 The One 4K Ambilight TV 65inch
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
  • 164 cm (65") Ambilight TV
  • 4K QLED. 120 Hz
  • P5 Picture Engine
  • Dolby Vision en Dolby Atmos
De enige TV met geïntegreerde lichtjes aan de achterkant
Een scherp en levendig beeld met 4K QLED
Zien is geloven met de Philips P5 beeldengine
Het echte bioscoopgevoel met Dolby
DTS:X voor 3D een meeslepend geluid
Til uw gaming naar een hoger niveau
Van joystickjunkies tot de meest toegewijde gamers, hier draait het allemaal om supersnelle gameplay en graphics zonder ook maar iets te missen. Met VRR 144 Hz, HDMI 2.1, een zeer lage vertraging en Freesync premium hebt u alles wat u nodig hebt voor een soepelere gameplay. En met de Ambilight gamingmodus is het tijd om nog dieper in de actie op te gaan.
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Maak eenvoudig verbinding met uw slimme thuisnetwerk
Verschillende grootten om aan uw behoeften te voldoen
Grootte is belangrijk. In dit geval gaat het om hoe de televisie op een mooie manier in uw kamer past. Of u nu voor een knus klein scherm kiest of een groter scherm voor uw thuisbioscoop, u kunt precies de maat kiezen die bij uw behoeften past. Van 43 inch tot een ongelofelijke 75 inch, dit is zeker een echte blikvanger.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Europees design
Algemeen
Type TV: QLED, Ambilight
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 206 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 82 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 65 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HDR10+
Beeldverbetering: 120 Hz
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Dubbele HD tuner
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm