 > Televisie  > LG Electronics  > 98UT91006LA
Productbeschrijving:
98UT91006LA
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LCD
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.1
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 442 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 199 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α8 AI Processor 4K
Aantal processorkernen: 4
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 248 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 98 inch