Philips 65OLED950/12 OLED+ 4K Ambilight 65inch
 > Televisie  > Philips  > 65OLED950/12 OLED+ 4K Ambilight 65inch
Productbeschrijving:
Meester in beeld
  • 164 cm (65") Ambilight TV
  • 4K OLED. 120 Hz
  • Dolby Vision & Atmos
  • P5 Dual AI Picture Engine
Totale onderdompeling. TV met vierzijdig Ambilight
OLED META 3-scherm. Precisie, helderheid en detail
Wat u ook kijkt, het beeld is levensecht. P5 Dual AI Engine.
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: Google TV
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED, Ambilight
Audio
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Chromecast:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 163 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 112 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 65 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Smart home platform Google Assistant
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 300 mm