De 700 NoFrost AI CoolAssist-koel-vrieskast past zich aan op jouw dagelijkse routine – of je nu boodschappen inruimt of op vakantie gaat. Dankzij NoFrost ontstaat er geen ijsvorming, zodat je nooit hoeft te ontdooien.
AI CoolAssist® , slimme koeling die zich aanpast aan jouw routine
AI CoolAssist® past de instellingen van de koelkast intuïtief aan op jouw dagelijkse routine – of je nu net boodschappen hebt gedaan of op vakantie gaat. AI CoolAssist® leert jouw gewoontes kennen om de temperatuur en functies optimaal af te stemmen en tot 10% energie te besparen*
*Getest op 178 cm koel-vriescombinatie MultiChill en 178 cm koel-vriescombinatie TwinTech NoFrost, waarbij het energieverbruik bij 25?°C is vergeleken met de Auto-vakantiemodus van AI CoolAssist® aan, tegenover de fabrieksinstellingen met AI CoolAssist® uit. De werkelijke energiebesparing kan variëren afhankelijk van omgevingstemperaturen en gebruikspatronen.
TwinTech® NoFrost – voedingswaren blijven sappig en gehydrateerd
TwinTech® NoFrost heeft een geavanceerd, dubbel koelsysteem voor de koelkast en vriezer. Deze technologie zorgt ervoor dat de vriezer ijsvrij blijft en dat de luchtvochtigheid in de koelkast optimaal blijft, zodat voedingswaren niet uitdrogen.
Ultimate storage flexibility with MultiSpace
The MultiSpace fridge is taller than standard designs, giving you more room to store ingredients. Multiple storage solutions allow you to customise the space to suit your needs for improved flexibility and organisation designed around you.
Koeling in elke hoek. Volle smaak in elke hap
Dankzij allround luchtcirculatie stroomt koude lucht efficiënt naar elke hoek via slimme ventilatieopeningen. Beschikbaar in metaal, glas of kunststof, Cooling 360° beschermt ingrediënten tegen aanvriezen tegen de achterwand en houdt je eten langer vers.*
Het ontwerp en de materialen van Cooling 360° kunnen per markt verschillen en kunnen bestaan uit metaal, glas of kunststof. Productkenmerken en materialen kunnen per regio variëren. Raadpleeg je plaatselijke verdeler voor meer details.
Delicate ingrediënten beschermd, met de ExtraChill-lade
Bescherm de kwaliteit, smaak en versheid van vleeswaren en kaas in de ExtraChill-lade. De lade behoudt een lagere temperatuur dan de rest van de koelkast, met een actieve circulatie van koude lucht.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 269 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 37 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 215 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 207 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 62 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 10 uur |
| Invriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 189,40 cm |
| Hoogte | 188,40 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,90 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54,60 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
925954035
EU productinformatieblad





