LG Electronics OLED55G55LW LG OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 25inch
 > Televisie  > LG Electronics  > OLED55G55LW LG OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 25inch
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
Onze meest briljante alpha 11 AI Processor Gen2 voor de beste kijkervaring
3X helderdere beelden met Brightness Booster Ultimate
Perfect zwart en kleur, of het nu licht of donker is, alleen met LG OLED TV.
Perfecte kleur
AI Picture Pro brengt elke pixel tot leven
AI Magic Remote maakt de AI
experience compleet
AI Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Zeg gewoon “Hi LG” om de interactie met je tv te starten.
5 jaar lang elk jaar een nieuwe webOS Re:New-program-upgrade
Geef je ruimte een persoonlijke touch met diverse content waaruit je kunt kiezen
Geniet van wereldberoemde kunstwerken in jouw ruimte.
Omring jezelf met de schoonheid van de natuur
Introduceer een moderne vibe met digitaal en 3D-kunstwerk
Zorg voor een leuke sfeer met diverse content
Maak je ruimte op talloze manieren persoonlijk
Synchroniseer muziek en afbeeldingen op basis van hoe jij je voelt
Geniet van automatisch op jouw smaak afgestemde content
Open Google Photos en zie jouw herinneringen langskomen.
Blijf op de hoogte met een all-in-one persoonlijk dashboard.
Home Hub, het alles-in-één platform voor je woning
Stream diverse content. Gratis.
Gratis. Zonder contract.
Zonder kabel.
Het Gaming Portal maakt van je TV de ultieme gamehub
De eerste 4K 120Hz HDR cloudgaming ter wereld – alleen op LG TV’s
Speel 4K 120Hz HDR-games op je tv, zelfs zonder extra apparaat, via NVIDIA GeForce NOW. Met de NVIDIA Blackwell-architectuur kun je genieten van high-end cloudgaming met de prestaties van GeForce RTX 5080.
Ultieme gameplay
Geniet van G-Sync-compatibiliteit, 165Hz VRR, Intertek-gecertificeerde responstijd van 0,1 ms, AMD FreeSync Premium en ClearMR 10000-certificering. Ga lekker gamen zonder lag of bewegingsonscherpte.
Beste OLED TV voor films
Ontworpen met het milieu in gedachten
Installatiehandleiding?video
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED
Modeljaar 2025 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 60 W
Surroundformaten: Dolby Atmos, AAC, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X, Dolby AC4, Dolby AC3
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 171 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 64 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α11 AI-processor 4K Gen2
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 139 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 55 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Netwerkaansluiting:
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 3
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 122,20 cm
Diepte 27,20 cm
Diepte (met tafelvoet) 26,30 cm
Gewicht zonder voet: 16,80 kg
Gewicht met voet: 22,10 kg
Hoogte (met tafelvoet) 74,20 cm
Hoogte 70,30 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
OLED55G55LW LG OLED evo AI G5 4K Smart TV 2025 25inch