Hou het compact
- 80 cm (32")
- Ambilight
- Pixel Plus HD
- HDR 10
Klein, slim en veelzijdig
Met de elegante standaard en strakke afmetingen past deze smart-TV perfect in kleine ruimtes. Met het uitgekiende ontwerp is dit een TV die overal perfect past.
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
Ambilight biedt geïntegreerde LED-verlichting die op alle scènes reageert en u onderdompelt in een kleurrijke lichtkrans. Bij films, sport, muziekvideo’s en gaming waant u zich in het scherm wordt u nog meer meegesleept in het moment. Als u dit eenmaal hebt meegemaakt, wilt u nooit meer een TV zonder.
FHD verbeterd met quantum dot-kleurhelderheid
Heldere kleuren. Scherpe details. Het is Quantum dot-kleurhelderheid. Alle ongelooflijke momenten, donker of licht, afgespeeld of gestreamd: u kunt scène na scène van alle details genieten.
Scherpte en detail met Pixel Plus Full HD.
Scherpe beelden van Pixel Plus. Uitgebreide details voor een kleiner scherm. Met full high definition en ongelooflijk heldere kleuren toont deze compacte QLED-TV dat elk klein detail belangrijk is.
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Helderdere, felle kleuren. Van de donkerste scènes tot het helderste licht, duidelijk beeld is het belangrijkst. Een hoog dynamisch bereik zorgt voor helderdere kleuren en contrast.
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Luister. Hoor elk moment. Dit is kristalheldere Dolby Audio. Van dialogen tot dansen en van momenten in actiefilms tot prachtige natuurscènes, u krijgt altijd helderder geluid.
Vind moeiteloos content met Titan OS
Het Philips Smart TV Titan OS-platform biedt u snel alles waar u graag naar kijkt. Van sequels tot series en van documentaires tot drama, alles wat u wilt is beschikbaar via een enkele druk op de knop. Waar u ook naar wilt kijken, houd al de beste streaming-apps binnen handbereik.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Dankzij compatibiliteit met Matter Smart Home kunt u uw TV bedienen via de Matter Smart Home-app, via spraakbediening met apparaten met Alexa of via uw Google-smartspeakers. Zo kunt u met uw stem films en series zoeken, aanbevelingen krijgen en nog veel meer.
Milieuvriendelijk design – Europese designideeën
Waar duurzaamheid en stijl elkaar ontmoeten. Deze prachtige tv is ontworpen met het milieu in gedachten, van een afstandsbediening van gerecycled plastic tot de FSC-gecertificeerde verpakking en flyers van gerecycled papier. Dankzij de Eco-modus wordt er met slechts één klik minder energie verbruikt bij alle content en instellingen.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | TITAN OS |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | LED |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 12 W |
| Geïntegreerde soundbar |
|
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 43 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 26 kWh |
| Elektrisch verbruik (stand-by) | 0,50 W |
| Opslag | |
| Opslagcapaciteit: | 8 GB |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 80 cm |
| Schermresolutie: | 1920x1080 (Full HD) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 60 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 32 inch |
| HDR-formaten: | HLG, HDR10 |
| HDR-ondersteuning: |
|
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Ether (DVB-T): |
|
| Aansluitingen | |
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 3 |
| Bediening | |
| Smart home platform | Google Home, Alexa |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| VESA-standaard: | 100 x 200 mm |
| VESA montage: |
|
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 71,84 cm |
| Diepte | 6,11 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 19,70 cm |
| Gewicht zonder voet: | 3,38 kg |
| Gewicht met voet: | 3,45 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 44,65 cm |
| Hoogte | 41,90 cm |
| Stroom | |
| Batterijtype | AAA |
| Aantal batterijen meegeleverd | 2 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |




