Philips 32PQS6901/12 LED Full HD TV 32inch
 > Televisie  > Philips  > 32PQS6901/12 LED Full HD TV 32inch
++ Type TV: LED ++ Beelddiagonaal (cm): 80 cm ++ Schermresolutie: 1920x1080 (Full HD) pixels ++
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
Hou het compact
  • 80 cm (32")
  • Ambilight
  • Pixel Plus HD
  • HDR 10
Klein, slim en veelzijdig
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
FHD verbeterd met quantum dot-kleurhelderheid
Scherpte en detail met Pixel Plus Full HD.
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Vind moeiteloos content met Titan OS
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Milieuvriendelijk design – Europese designideeën
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: TITAN OS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 12 W
Geïntegreerde soundbar
Connectiviteit
Wi-Fi:
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4)
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 43 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 26 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Opslag
Opslagcapaciteit: 8 GB
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 80 cm
Schermresolutie: 1920x1080 (Full HD) pixels
Beeldverversing (paneel): 60 Hz
Beelddiagonaal (inch): 32 inch
HDR-formaten: HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 3
Bediening
Smart home platform Google Home, Alexa
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 100 x 200 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 71,84 cm
Diepte 6,11 cm
Diepte (met tafelvoet) 19,70 cm
Gewicht zonder voet: 3,38 kg
Gewicht met voet: 3,45 kg
Hoogte (met tafelvoet) 44,65 cm
Hoogte 41,90 cm
Stroom
Batterijtype AAA
Aantal batterijen meegeleverd 2
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
32PQS6901/12 LED Full HD TV 32inch