++ Type TV: OLED ++ Beelddiagonaal (cm): 164 cm ++ Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels ++
Productbeschrijving:
OLED65G67LW
Eigenschappen:
brochure
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | LG WebOS |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | OLED |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 262 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 77 kWh |
| Processor | |
| Processor: | α11 AI Processor 4K Gen3 |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 164 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 120 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 65 inch |
| HDR-formaten: | Dolby Vision, HLG, HDR10 |
| HDR-ondersteuning: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 144,10 cm |
| Diepte | 26,30 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Garantie | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
€ 2999,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




