++ Type TV: OLED ++ Beelddiagonaal (cm): 195 cm ++ Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels ++
Productbeschrijving:
OLED77G67LW
Eigenschappen:
brochure
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | LG WebOS |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | OLED |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 40 W |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 334 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 93 kWh |
| Processor | |
| Processor: | α11 AI Processor 4K Gen3 |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 195 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 165 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 77 inch |
| HDR-formaten: | Dolby Vision, HLG, HDR10 |
| HDR-ondersteuning: |
|
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Aansluitingen | |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 3 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 4 |
| Fysieke kenmerken | |
| VESA-standaard: | 200 mm |
| VESA montage: |
|
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 171,20 cm |
| Diepte | 2,50 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 32,10 cm |
| Gewicht met voet: | 39,70 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 103,90 cm |
| Hoogte | 98,20 cm |
| Garantie | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
€ 4499,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




