 > Televisie  > LG Electronics  > OLED77G67LW
Productbeschrijving:
OLED77G67LW
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Surroundformaten: Dolby Atmos
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 334 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 93 kWh
Processor
Processor: α11 AI Processor 4K Gen3
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 195 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 165 Hz
Beelddiagonaal (inch): 77 inch
Aansluitingen
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 3
Aantal HDMI-ingangen: 4
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 200 mm