 > Televisie  > LG Electronics  > 65QNED87B6A
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
65QNED87B6A
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QNED
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Chromecast:
DLNA:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 145 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 85 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 65 inch