++ Type TV: QNED ++ Beelddiagonaal (cm): 189 cm ++ Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels ++
Productbeschrijving:
75QNED87B6A
Eigenschappen:
brochure
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | LG WebOS |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | QNED |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 20 W |
| Surroundformaten: | Dolby Digital |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5), Wi-Fi 802.11n (Wi-Fi 4), Wi-Fi 802.11b (Wi-Fi 1), Wi-Fi 802.11g (Wi-Fi 3), Wi-Fi 802.11a (Wi-Fi 2) |
| Bluetooth: |
|
| Chromecast: |
|
| DLNA: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | D |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 186 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 85 kWh |
| Elektrisch verbruik (stand-by) | 0,50 W |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 189 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 120 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 75 inch |
| HDR-formaten: | Dolby Vision, HLG, HDR10 |
| Local dimming: |
|
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Ether (DVB-T): |
|
| Aansluitingen | |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 4 |
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| VESA-standaard: | 400 x 300 mm |
| VESA montage: |
|
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 167,70 cm |
| Diepte | 3,09 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 37 cm |
| Gewicht zonder voet: | 32,80 kg |
| Gewicht met voet: | 41 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 99,40 cm |
| Hoogte | 96,50 cm |
| Garantie | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
€ 1899,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




