 > Televisie  > LG Electronics  > 75QNED87B6A
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
75QNED87B6A
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Type TV: QNED
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Chromecast:
DLNA:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 186 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 85 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 75 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
Local dimming:
Aansluitingen
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 300 mm