 > Televisie  > LG Electronics  > 50MRGB88B9B
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
50MRGB88B9B
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LCD
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 108 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 54 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 126 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 144 Hz
Beelddiagonaal (inch): 50 inch