 > Televisie  > LG Electronics  > 65MRGB88B9B
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
65MRGB88B9B
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LCD
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 160 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 67 kWh
Processor
Processor: α8 AI Processor 4K Gen3
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 65 inch