++ Type TV: LCD ++ Beelddiagonaal (cm): 164 cm ++ Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels ++
Productbeschrijving:
65MRGB88B9B
Eigenschappen:
brochure
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | LG WebOS |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | LCD |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 20 W |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | D |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 160 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 67 kWh |
| Processor | |
| Processor: | α8 AI Processor 4K Gen3 |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 164 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 120 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 65 inch |
| HDR-formaten: | Dolby Vision, HLG, HDR10 |
| HDR-ondersteuning: |
|
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Aansluitingen | |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 4 |
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 145,60 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 28,50 cm |
| Gewicht met voet: | 26,60 kg |
| Hoogte | 92,80 cm |
| Garantie | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
€ 1499,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




