 > Televisie  > LG Electronics  > OLED42C67LA
Productbeschrijving:
OLED42C67LA
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED
Modeljaar 2026 Jaar
Connectiviteit
Wi-Fi:
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth: Ja, optioneel
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 95 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 52 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 106 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 42 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Aansluitingen
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 3
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm