++ Type TV: OLED ++ Beelddiagonaal (cm): 106 cm ++ Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels ++
Productbeschrijving:
OLED42C67LA
Eigenschappen:
brochure
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | LG WebOS |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | OLED |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Bluetooth: | Ja, optioneel |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | G |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 95 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 52 kWh |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 106 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 120 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 42 inch |
| HDR-formaten: | Dolby Vision, HLG, HDR10 |
| HDR-ondersteuning: |
|
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Aansluitingen | |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 3 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 4 |
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| VESA-standaard: | 300 x 200 mm |
| VESA montage: |
|
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Breedte | 93,20 cm |
| Diepte | 4,11 cm |
| Hoogte | 54 cm |
| Garantie | |
| Garantie | 2 Jaar |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 1399,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




