 > Televisie  > LG Electronics  > OLED48C69LB
Productbeschrijving:
OLED48C69LB
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Type TV: OLED
Modeljaar 2026 Jaar
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 78 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 54 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 121 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 48 inch
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm