 > Televisie  > LG Electronics  > OLED97G67LW
Productbeschrijving:
OLED97G67LW
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Type TV: OLED
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Surroundformaten: Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 350 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 184 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 249 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 165 Hz
Beelddiagonaal (inch): 97 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Aansluitingen
CI+ ingang:
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 600 x 400 mm