 > Televisie  > LG Electronics  > 50NU900B6LA
Productbeschrijving:
50NU900B6LA
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: LCD
Modeljaar 2026 Jaar
Connectiviteit
Wi-Fi:
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 91 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 71 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 126 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 50 Hz
Beelddiagonaal (inch): 50 inch
Type backlight: Edge LED
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 3
Aantal HDMI-ingangen: 3
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm