 > Televisie  > LG Electronics  > OLED83C69LB
betaalbaar met Ecocheques
Productbeschrijving:
OLED83C69LB
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Geïntegreerde soundbar
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 292 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 98 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 210 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 83 inch
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 mm