 > Televisie  > LG Electronics  > OLED55B68LA
Productbeschrijving:
OLED55B68LA
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: LG WebOS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: OLED
Modeljaar 2026 Jaar
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 20 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Chromecast:
DLNA:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 122 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 75 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 139 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 55 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
CI+ ingang:
Aantal USB-poorten: 1
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Bedienen met stem
Gebruiksgemak
Koppeling met app:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm