 > Televisie  > LG Electronics  > OLED83W69LA
Productbeschrijving:
OLED83W69LA
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 60 W
Surroundformaten: Dolby Atmos
Geïntegreerde soundbar
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 370 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 136 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 210 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 144 Hz
Beelddiagonaal (inch): 83 inch