Grootheid zit in kleine dingen
Micro RGB-technologie
Met behulp van een micro-formaat RGB kleur achtergrondverlichting, leveren Samsung Micro RGB TV's levensechte kleuren met een opmerkelijke nauwkeurigheid. In combinatie met lokale dimtechnologie die RGB kleur en helderheid nauwkeurig regelt, komen de beelden op het scherm tot leven met een ongelooflijke kleurenrijkdom en diepte.
Kleuren komen tot leven met de AI Engine
Micro RGB AI Engine Pro
Tinten worden verfijnd met intelligente verwerking. Door gebruik te maken van AI om elke RGB-kleur nauwkeurig te regelen, helpt de Micro RGB AI Engine bij het creëren van een overweldigend levendige beeldkwaliteit.
Realistisch beeld met echte kleuren
Micro RGB Precision Color 100
Door middel van Micro RGB-technologie en de Micro RGB AI Engine Pro, bereikt Samsung Micro RGB TV 's werelds eerste 100% BT.2020 Wide Color Gamut-dekking. De Micro RGB Precision Color, de eerste ter wereld die gecertificeerd is door VDE, zorgt ervoor dat kleuren fijn en nauwkeurig worden geregeld voor een kijkervaring die bijna niet te onderscheiden is van de werkelijkheid.
Vraag je metgezel wat je maar wilt. Samsung Vision AI is hier.
Samsung Vision AI Companion
Hulp krijgen van AI is nu nog leuker met Vision AI Companion op je tv. Of je nu een vraag stelt over je content of over alledaagse onderwerpen, het levert direct video- en beeldreacties via meerdere AI-assistenten - en biedt zo een rijke, gepersonaliseerde ervaring op het grote scherm.
Profiteer van ultravloeiende bewegingen voor games tot 165 Hz
Motion Xcelerator 165Hz
Geniet van consistent heldere beelden op superhoge snelheden met Motion Xcelerator 165Hz. De unieke dynamische vernieuwingstechnologie van Samsung biedt uitzonderlijk vloeiende bewegingsprestaties voor VRR-games tot 4K 165Hz.
Surround-sound die je meesleept in de scène
Dolby Atmos®
Voel de bloedstollende actie in elke scène. De top speakers van Samsung werken met Dolby Atmos-technologie om een multidimensionale koepel van geluid te creëren, die je omhult in een intense audio-ervaring.
Personaliseer je schermervaring
One UI Tizen
One UI Tizen zorgt voor een naadloze en consistente Samsung-ervaring. Met Samsung Tizen OS profiteer je van de nieuwste innovatieve Samsung-functies, zoals snelle toegang tot de content waar je van houdt, handig AI-beheer en krachtige bescherming met Samsung Knox Security. Bovendien zal One UI Tizen de komende zeven jaar Tizen OS-upgrades ondersteunen, zodat je altijd over de nieuwste apps en services beschikt.
Geniet van 7 jaar nieuwe TV-ervaringen
Content en services kunnen per regio verschillen en kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd. Voor gebruik dien je akkoord te gaan met de algemene voorwaarden en het privacybeleid van Smart Hub. Voor sommige content en diensten is registratie en een abonnement vereist. Samsung-account vereist. Tizen OS-upgrades worden tot 7 jaar ondersteund vanaf 2026, voor producten die in het jaar 2026 worden uitgebracht. Houd er rekening mee dat de upgrade geen betrekking heeft op hardwaregerelateerde prestaties, functies of duurzaamheid.
Do the SmartThings!
SmartThings
Optimaliseer je thuisapparaten voor een slimmere levensstijl. Geniet van een op maat gemaakte smarthome-ervaring met duizenden SmartThings-compatibele apparaten die je dagelijkse leven vereenvoudigen.
Een ervaring zonder grenzen
Infinity Air-design
Ga met je kijkervaring tot het uiterste met het ultraslimme Infinity Air Design. Met behulp van de Infinity Air-stand ziet de Samsung Micro RGB TV eruit als een groot scherm dat in de lucht zweeft. De zwarte randen zijn ook bijna onzichtbaar gemaakt voor een immersieve ervaring met minimale afleiding.
Laad het op met licht
SolarCell Remote
Met een zonnepaneel op de achterkant wordt onze SolarCell Remote opgeladen door licht - wegwerpbatterijen zijn niet nodig. En met slimme functies zoals een ingebouwde microfoon en spraakassistent is deze afstandsbediening in meerdere opzichten innovatief.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | Samsung Tizen |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 70 W |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 360 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 107 kWh |
| Elektrisch verbruik (stand-by) | 0,50 W |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 189 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 165 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 75 inch |
| HDR-formaten: | HDR10+, Filmmaker Mode, Micro RGB HDR Pro |
| HDR-ondersteuning: |
|
| Local dimming: |
|
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Aansluitingen | |
| Netwerkaansluiting: |
|
| HDMI Audio Return Channel (ARC): | eARC |
| Aantal optische uitgangen: | 1 |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 4 |
| Bediening | |
| Smart home platform | Google Assistant, Alexa |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| VESA-standaard: | 400 x 400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 165,88 cm |
| Diepte | 2,98 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 34,91 cm |
| Gewicht zonder voet: | 30,10 kg |
| Gewicht met voet: | 31,80 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 101,92 cm |
| Hoogte | 95,19 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
| Samsung: Ontvang een Freestyle 2nd Gen. bij aankoop van een geselecteerde OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) |
Samsung: Ontvang een Freestyle 2nd Gen. bij aankoop van een geselecteerde OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) Promotie Bij aankoop van een deelnemend model Samsung OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) ontvang je tijdelijk een Freestyle 2nd Gen. Deze promotie loopt van 4 mei tot en met 31 mei 2026 (orderdatum) en zolang de voorraad strekt. Je kunt maximaal één keer deelnemen per aangekocht product en maximaal drie keer deelnemen per huishouden. Deze promotie kan niet gecombineerd worden met andere promoties op deelnemende modellen. Deze promotie is alleen geldig voor deelnemers vanaf 18 jaar. Samsung streeft ernaar de het product binnen zeven weken na het indienen van een volledige en geldige registratie toe te sturen. Per jaar mag slechts 4 keer worden deelgenomen aan een promotie. Iedere poging tot deelname na de vierde keer, zal automatisch worden afgewezen Deelnemen Ga naar www.samsung.com/be/promo, klik op de promotie, vul het online aanmeldformulier in en upload de volgende documenten uiterlijk 3 augustus 2026; 1. Een volledige, leesbare kopie van het aankoopbewijs inclusief vermelding van: 2A. Een foto van de productsticker op de achterkant van de tv, met daarop de modelcode en het serienummer. OF 2B. Een foto van de modelcode, EAN-code en het serienummer in het menu van de TV *** Meer info |
| actie |




