Grootheid zit in kleine dingen
Micro RGB-technologie
Met behulp van een micro-formaat RGB kleur achtergrondverlichting, leveren Samsung Micro RGB TV's levensechte kleuren met een opmerkelijke nauwkeurigheid. In combinatie met lokale dimtechnologie die RGB kleur en helderheid nauwkeurig regelt, komen de beelden op het scherm tot leven met een ongelooflijke kleurenrijkdom en diepte.
Kleuren komen tot leven met de AI Engine
Micro RGB AI Engine
Tinten worden verfijnd met intelligente verwerking. Door gebruik te maken van AI om elke RGB-kleur nauwkeurig te regelen, helpt de Micro RGB AI Engine bij het creëren van een overweldigend levendige beeldkwaliteit.
Micro RGB Precision Color 100
Door middel van Micro RGB-technologie en de Micro RGB AI Engine, bereikt Samsung Micro RGB TV 's werelds eerste 100% BT.2020 Wide Color Gamut-dekking. De Micro RGB Precision Color, de eerste ter wereld die gecertificeerd is door VDE, zorgt ervoor dat kleuren fijn en nauwkeurig worden geregeld voor een kijkervaring die bijna niet te onderscheiden is van de werkelijkheid.
Samsung Vision AI Companion
Hulp krijgen van AI is nu nog aantrekkelijker dankzij Vision AI Companion op jouw TV. Als je vragen stelt over de content of actuele onderwerpen, geeft het onmiddellijk antwoorden in de vorm van video's en afbeeldingen door middel van meerdere AI agents. Dit biedt je een rijke en persoonlijke ervaring op het grote scherm.
Motion Xcelerator 144Hz
Geniet van naadloze beelden op ongelooflijk hoge snelheden met Motion Xcelerator 144Hz. De unieke dynamische vernieuwingstechnologie van Samsung biedt vloeiende bewegingsprestaties voor VRR-games tot 4K 144Hz.
Dolby Atmos®
Dolby Atmos omringt je met multidimensionaal geluid dat je dieper in de actie trekt. Door audio met meer diepte en helderheid te projecteren, levert je TV een indrukwekkende luisterervaring die rijk, ruimtelijk en opmerkelijk levensecht aanvoelt.
One UI Tizen
One UI Tizen biedt een overkoepelende en coherente ervaring van Samsung-apparaten. Samsung Tizen OS biedt je de mogelijkheid om te profiteren van de nieuwste functies van Samsung, zoals een snelle toegang tot de content die je wilt, een praktisch beheer van AI en een krachtige bescherming dankzij Samsung Knox Security. Bovendien neemt One UI Tizen gedurende de komende zeven jaar de systeemupdates van Tizen voor zijn rekening. Zo profiteer jij van de nieuwste applicaties en services.
Do the SmartThings!
SmartThings
Sluit je thuisapparatuur aan voor een slimmere manier van leven. Profiteer van een persoonlijke?smart home-ervaring met duizenden compatibele SmartThings-apparaten die je dagelijks leven vereenvoudigen.
Opvallend aanwezig, gestroomlijnd silhouet?- de monoliet die je voelt, de rand die je ziet
Monolith Edge-design
Het Monolith Edge-design combineert een stevige behuizing voor ongeëvenaarde duurzaamheid met dunne, taps toelopende hoeken die een visueel slank profiel creëren. De precies ontworpen randen geven de Samsung Micro RGB?TV een krachtige en luxe uitstraling, terwijl ze in de woonkamer een comfortabel en onopvallend profiel creëren.
Laad het op met licht
SolarCell Remote
Met een zonnepaneel op de achterkant wordt onze SolarCell Remote opgeladen door licht - wegwerpbatterijen zijn niet nodig. En met slimme functies zoals een ingebouwde microfoon en spraakassistent is deze afstandsbediening in meerdere opzichten innovatief.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | Samsung Tizen |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 30 W |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| AirPlay | AirPlay 2 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 242 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 107 kWh |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 189 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 144 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 75 inch |
| HDR-formaten: | HDR10+, Filmmaker Mode |
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Aansluitingen | |
| Netwerkaansluiting: |
|
| HDMI Audio Return Channel (ARC): | eARC |
| Aantal optische uitgangen: | 1 |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 4 |
| Bediening | |
| Smart home platform | Google Assistant, Alexa, Google Cast |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| VESA-standaard: | 400 x 300 mm |
| VESA montage: |
|
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 166,66 cm |
| Diepte | 5,23 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 31,98 cm |
| Gewicht zonder voet: | 25,40 kg |
| Gewicht met voet: | 25,90 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 99,38 cm |
| Hoogte | 95,78 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
| Samsung: Ontvang een Freestyle 2nd Gen. bij aankoop van een geselecteerde OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) |
Samsung: Ontvang een Freestyle 2nd Gen. bij aankoop van een geselecteerde OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) Promotie Bij aankoop van een deelnemend model Samsung OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) ontvang je tijdelijk een Freestyle 2nd Gen. Deze promotie loopt van 4 mei tot en met 31 mei 2026 (orderdatum) en zolang de voorraad strekt. Je kunt maximaal één keer deelnemen per aangekocht product en maximaal drie keer deelnemen per huishouden. Deze promotie kan niet gecombineerd worden met andere promoties op deelnemende modellen. Deze promotie is alleen geldig voor deelnemers vanaf 18 jaar. Samsung streeft ernaar de het product binnen zeven weken na het indienen van een volledige en geldige registratie toe te sturen. Per jaar mag slechts 4 keer worden deelgenomen aan een promotie. Iedere poging tot deelname na de vierde keer, zal automatisch worden afgewezen Deelnemen Ga naar www.samsung.com/be/promo, klik op de promotie, vul het online aanmeldformulier in en upload de volgende documenten uiterlijk 3 augustus 2026; 1. Een volledige, leesbare kopie van het aankoopbewijs inclusief vermelding van: 2A. Een foto van de productsticker op de achterkant van de tv, met daarop de modelcode en het serienummer. OF 2B. Een foto van de modelcode, EAN-code en het serienummer in het menu van de TV *** Meer info |
| actie |




