Ontworpen om naadloos in je interieur op te gaan als een echt schilderij
Modern frameontwerp met draadloze One Connect
Met het slanke moderne frameontwerp en de draadloze One Connect Box wordt The Frame Pro het ware middelpunt van je ruimte. De draadloze oplossing geeft de signalen van je aangesloten apparaten naadloos door, zodat je de ultieme galerielook voor je ruimte krijgt zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties.
Kabelvrij, compact, schoon
Wireless One Connect
De Wireless One Connect Box fungeert als hub voor je aangesloten apparaten en stuurt draadloos signalen door naar The Frame Pro. De verbinding blijft sterk, ongeacht de richting - zelfs als je hem tot 10 meter van de TV plaatst.
Strak tegen de muur
Slim Fit Wall Mount
De Slim Fit Wall Mount brengt The Frame bijna gelijk met de muur. In combinatie met het slanke profiel van de TV zorgt dit voor een verfijnde galerielook in je huis.
Laat het matchen met je ruimte met aanpasbare randen
Verwisselbare lijst
De aanpasbare lijsten van The Frame zijn ontworpen om je TV eruit te laten zien als een echt schilderij. Omdat ze magnetisch zijn, kunnen ze in een paar seconden worden vastgeklikt en kun je je TV gemakkelijk een persoonlijk tintje geven. Kies uit voor de kleur die bij jouw interieur past.
Hoogte die bij je ruimte past
In hoogte verstelbare standaard
Met de in hoogte verstelbare standaard kun je The Frame omhoog of omlaag zetten om het scherm beter af te stemmen op je ooghoogte of om ruimte te creëren voor apparaten zoals een Soundbar. Zo heb je meer flexibiliteit bij het inrichten van je ruimte.
Verken gratis samengestelde streamingkunst
Art Store-streams
Ontdek een gratis te streamen kunstcollectie van wereldklasse van Samsung. Geniet van 30 zorgvuldig geselecteerde kunstwerken, samengesteld door professionals en zorgvuldig gethematiseerd om elke maand nieuwe inspiratie op je scherm te brengen.
Een wereldwijde kunstgalerie direct in je huis
Samsung Art Store
De Samsung Art Store biedt meer dan 5000 hoogwaardige meesterwerken van gerenommeerde kunstenaars en instellingen. Ontdek de stukken die passen bij jouw huis en je stemming op het moment uit steeds wisselende collecties, samengesteld door de kunstexperts van Samsung.
Waar je artistieke reis begint
Art Home
Art Home helpt je bij het organiseren, bekijken en beheren van je favoriete stukken op The Frame. Je kunt afspeellijsten maken, kunstwerken groeperen op thema en aanpassen hoe ze worden weergegeven, zodat je een echt persoonlijke kunstervaring kunt creëren.
Til je TV-kijken naar een hoger niveau met briljante beelden
Glare Free met Neo QLED
Ervaar diep contrast en adembenemende precisie. Het Glare Free Neo QLED-scherm van The Frame elimineert afleidingen en verbetert de diepte door middel van ultrafijne lichtregeling. Dit geavanceerde beeldscherm zorgt ervoor dat levendige kleuren en scherpe texturen perfect behouden blijven voor een daadwerkelijk meeslepend galeriegevoel.
Minder reflectie, meer definitie
Glare Free
Laat zonlicht of reflecties van lampen in de buurt je kijkervaring niet verstoren. Dankzij de Anti-Glare Technology kun je duidelijk zien wat er op het scherm te zien is en de getextureerde details van de kunst waarderen zoals ze bedoeld zijn. Geniet van de kunst als kunst, en van de TV als de TV.
Vraag je TV wat je maar wilt. Samsung Vision AI is hier.
Samsung Vision AI Companion
Samsung Vision AI Companion fungeert als privégids voor The Frame en helpt je snel kunstwerken te vinden die bij jouw persoonlijke smaak passen. Door de context en stijlvoorkeuren op het scherm te begrijpen, stelt het met gemak kunst en inspiratie samen. Zo ontdek jij sneller en eenvoudiger iets dat helemaal van jou is.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | Samsung Tizen |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | QLED |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 40 W |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | F |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 198 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 102 kWh |
| Elektrisch verbruik (stand-by) | 0,50 W |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 163 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 144 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 65 inch |
| HDR-formaten: | HDR10+, Filmmaker Mode |
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Aansluitingen | |
| Netwerkaansluiting: |
|
| HDMI Audio Return Channel (ARC): | eARC |
| Aantal optische uitgangen: | 1 |
| CI+ ingang: |
|
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 5 |
| Bediening | |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 145,68 cm |
| Diepte | 2,49 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 25,68 cm |
| Gewicht zonder voet: | 21,80 kg |
| Gewicht met voet: | 22,20 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 86,65 cm |
| Hoogte | 83,69 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
| Samsung: Ontvang een Freestyle 2nd Gen. bij aankoop van een geselecteerde OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) |
Samsung: Ontvang een Freestyle 2nd Gen. bij aankoop van een geselecteerde OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) Promotie Bij aankoop van een deelnemend model Samsung OLED/Micro RGB/Frame TV (2026) ontvang je tijdelijk een Freestyle 2nd Gen. Deze promotie loopt van 4 mei tot en met 31 mei 2026 (orderdatum) en zolang de voorraad strekt. Je kunt maximaal één keer deelnemen per aangekocht product en maximaal drie keer deelnemen per huishouden. Deze promotie kan niet gecombineerd worden met andere promoties op deelnemende modellen. Deze promotie is alleen geldig voor deelnemers vanaf 18 jaar. Samsung streeft ernaar de het product binnen zeven weken na het indienen van een volledige en geldige registratie toe te sturen. Per jaar mag slechts 4 keer worden deelgenomen aan een promotie. Iedere poging tot deelname na de vierde keer, zal automatisch worden afgewezen Deelnemen Ga naar www.samsung.com/be/promo, klik op de promotie, vul het online aanmeldformulier in en upload de volgende documenten uiterlijk 3 augustus 2026; 1. Een volledige, leesbare kopie van het aankoopbewijs inclusief vermelding van: 2A. Een foto van de productsticker op de achterkant van de tv, met daarop de modelcode en het serienummer. OF 2B. Een foto van de modelcode, EAN-code en het serienummer in het menu van de TV *** Meer info |
| actie |




