Een tijdloos ontwerp, trouw aan de essentie van TV
Modern frameontwerp met Built-in Solution
The Frame is tijdloos en minimalistisch van vorm, gaat naadloos op in je interieur en is net zo mooi als de kunst wordt getoond. In combinatie met montage in de muur wordt de aanwezigheid van The Frame nog groter, waardoor een verfijnde, vlakke look ontstaat die een kalme, minimalistische esthetiek versterkt.
Vlak tegen de muur
Slim Fit Wall Mount
De Slim Fit Wall Mount brengt The Frame bijna gelijk met de muur. In combinatie met het slanke profiel van de TV zorgt dit voor een verfijnde galerielook in je huis.
Kabelaansluiting snel en eenvoudig gemaakt
Stoppers voor installatie
Verbind je apparaten eenvoudig met The Frame. De stoppers voor installatie steken uit aan de achterkant om een veilige opening te creëren tussen de TV en de muur, waardoor het eenvoudig is om beugels, geluidssystemen en meer aan te sluiten — zonder gedoe.
Laat het matchen met je ruimte met aanpasbare randen
Verwisselbare lijst
De aanpasbare lijsten van The Frame zijn ontworpen om je TV eruit te laten zien als een echt fotolijstje. Omdat ze magnetisch zijn, kunnen ze in een paar seconden worden vastgeklikt en kun je je TV gemakkelijk een persoonlijk tintje geven. Kies uit een selectie voor de set die bij jouw interieur past.
Hoogte die bij je ruimte past
In hoogte verstelbare standaard
Met de in hoogte verstelbare standaard kun je The Frame omhoog of omlaag zetten om het scherm beter af te stemmen op je ooghoogte of om ruimte te creëren voor apparaten zoals een soundbar. Zo heb je meer flexibiliteit bij het inrichten van je ruimte.
TV uit. Kunst aan.
Art Mode
Als The Frame uit staat, wordt er overgeschakeld naar de Art Mode, waardoor je scherm een venster naar de mooiste kunst ter wereld wordt. Geniet in het comfort van je eigen huis van een gecureerde collectie van meer dan 370 gratis werken en meer van gerenommeerde tentoonstellingen.
Verken gratis samengestelde streamingkunst
Art Store-streams
Ontdek een gratis te streamen kunstcollectie van wereldklasse van Samsung. Geniet van 30 zorgvuldig geselecteerde kunstwerken, samengesteld door professionals en zorgvuldig gethematiseerd om elke maand nieuwe inspiratie op je scherm te brengen.
Een wereldwijde kunstgalerie direct in je huis
Samsung Art Store
De Samsung Art Store biedt meer dan 5000 hoogwaardige meesterwerken van gerenommeerde kunstenaars en instellingen. Ontdek de stukken die passen bij jouw huis en je stemming op het moment uit steeds wisselende collecties, samengesteld door de kunstexperts van Samsung.
Waar je artistieke reis begint
Art Home
Art Home helpt je bij het organiseren, bekijken en beheren van je favoriete stukken op The Frame. Je kunt afspeellijsten maken, kunstwerken groeperen op thema en aanpassen hoe ze worden weergegeven, zodat je een echt persoonlijke kunstervaring kunt creëren.
Uitzonderlijke beeldkwaliteit, ongeëvenaarde kunstkwaliteit
Glare Free met QLED
Glare Free met een QLED-scherm van The Frame vermindert reflecties terwijl de helderheid en kleur gelijk blijven. Met een verbluffende beeldkwaliteit en levensechte kunstpresentatie wordt elk visueel detail behouden en weergegeven zodat jij het kunt bewonderen.
Minder reflectie, meer definitie
Anti-Glare Technology
Laat zonlicht of reflecties van lampen in de buurt je kijkervaring niet verstoren. Dankzij de Glare Free technologie kun je duidelijk zien wat er op het scherm te zien is en de getextureerde details van de kunst waarderen zoals ze bedoeld zijn. Geniet van de kunst als kunst, en van de TV als de TV.
Vraag je metgezel wat je maar wilt. Samsung Vision AI is hier.
Samsung Vision AI Companion
Samsung Vision AI Companion fungeert als privégids voor The Frame en helpt je snel kunstwerken te vinden die bij jouw persoonlijke smaak passen. Door de context en stijlvoorkeuren op het scherm te begrijpen, stelt het met gemak kunst en inspiratie samen. Zo ontdek jij sneller en eenvoudiger iets dat helemaal van jou is.
| Afspeelmogelijkheden | |
| Smart TV platform: | Samsung Tizen |
| Smart TV: |
|
| Algemeen | |
| Type TV: | QLED |
| Modeljaar | 2026 Jaar |
| Audio | |
| Uitgangsvermogen (totaal): | 20 W |
| Surroundformaten: | Dolby Atmos |
| Connectiviteit | |
| Wi-Fi: |
|
| Bluetooth-versie: | 5.3 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 802.11ax E (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth: |
|
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | F |
| Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: | 108 kWh |
| Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: | 51 kWh |
| Elektrisch verbruik (stand-by) | 0,50 W |
| Processor | |
| Processor: | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Scherm | |
| Beelddiagonaal (cm): | 108 cm |
| Schermresolutie: | 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels |
| Beeldverversing (paneel): | 50 Hz |
| Beelddiagonaal (inch): | 43 inch |
| HDR-formaten: | HDR10+ |
| TV-tuners | |
| Satelliet (DVB-S2): |
|
| Kabel (DVB-C): |
|
| Ether (DVB-T2): |
|
| Aansluitingen | |
| Netwerkaansluiting: |
|
| HDMI Audio Return Channel (ARC): | eARC |
| Aantal optische uitgangen: | 1 |
| Aantal USB-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-ingangen: | 3 |
| Bediening | |
| Smart home platform | Google Assistant, Alexa |
| Afstandsbediening: |
|
| Bedienen met stem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 96,95 cm |
| Diepte | 2,75 cm |
| Diepte (met tafelvoet) | 18,40 cm |
| Gewicht zonder voet: | 8,40 kg |
| Gewicht met voet: | 8,60 kg |
| Hoogte (met tafelvoet) | 59,33 cm |
| Hoogte | 55,78 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |




