++ Type vaatwasser: Volledig integreerbaar ++ Energieklasse: A ++ Geluidsniveau: 42 dB(A) ++
Productbeschrijving:
BDIN38460 14 Plaats instellingen Volledig geïntegreerd Afwasmachine
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type vaatwasser | Volledig integreerbaar |
| Aantal bestekken: | 14 |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 42 dB(A) |
| Herstelbaarheidsindex | 8,90 |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Energieverbruik in eco-programma per 100 cycli | 54 kWh |
| Duurtijd eco-programma | 4:05 |
| Waterverbruik eco-programma per cyclus | 9,50 |
| Uitrusting | |
| Bestekschikking: | Bestekmandje |
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding resttijd: |
|
| Programma's | |
| Aantal afwasprogramma's | 8 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 59,80 cm |
| Hoogte | 81,80 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
BDIN38460 14 Plaats instellingen Volledig geïntegreerd Afwasmachine
BDIN38460
EU productinformatieblad
BDIN38460
EU productinformatieblad
€ 799,99
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




