LG Electronics 75QNED87A6B QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 75inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 75QNED87A6B QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 75inch
Productbeschrijving:
  • Ongelooflijk rijk kleurenpalet door de nieuwe New Dynamic QNED Color
  • 4K-beeldkwaliteit, opgeschaald visueel en surround-geluid van de alpha 8 AI Processor Gen2
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
  • Precisiedimmen zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
  • Hoge resolutie op een enorm Ultra Big TV-scherm tot 100 inch
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Bluetooth-versie: 5.3
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: D
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 182 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 83 kWh
Processor
Processor: α8 AI-processor 4K Gen2
Beelddiagonaal (inch): 75 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 400 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 167,70 cm
Diepte 3,09 cm
Diepte (met tafelvoet) 37 cm
Gewicht zonder voet: 33,30 kg
Gewicht met voet: 41,50 kg
Hoogte (met tafelvoet) 104,20 cm
Hoogte 96,50 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 75QNED87A6B
75QNED87A6B QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 75inch
75QNED87A6B
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 75inch