LG Electronics 65QNED87A6B QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 65inch
 > Televisie  > LG Electronics  > 65QNED87A6B QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 65inch
Productbeschrijving:
  • Ongelooflijk rijk kleurenpalet door de nieuwe New Dynamic QNED Color
  • 4K-beeldkwaliteit, opgeschaald visueel en surround-geluid van de alpha 8 AI Processor Gen2
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
  • Precisiedimmen zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
  • Hoge resolutie op een enorm Ultra Big TV-scherm tot 100 inch
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Smart TV:
Algemeen
Type TV: QNED
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: E
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 144 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 85 kWh
Processor
Processor: α8 AI-processor 4K Gen2
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 164 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 65 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 145,60 cm
Diepte 2,97 cm
Diepte (met tafelvoet) 28,50 cm
Gewicht zonder voet: 22,50 kg
Gewicht met voet: 26,30 kg
Hoogte (met tafelvoet) 90,90 cm
Hoogte 84 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Ja
DOWNLOADS
   Handleiding: 65QNED87A6B
65QNED87A6B QNED evo AI MiniLED 4K Smart TV 65inch
65QNED87A6B
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 65inch