De'Longhi EXAM440.35.B Rivelia Espresso Onyx Black
 > Espressomachine  > De'Longhi  > EXAM440.35.B Rivelia Espresso Onyx Black
Productbeschrijving:
Rivelia Onyx Black
Ontdek de koffiewereld met Rivelia. Ontdek oneindig veel koffiesoorten met het Bean Switch System, en geniet van een meeslepende ervaring met een 3,5 inch full-touch kleurenscherm, met rijke animaties en koffieroutines die speciaal op jou zijn afgestemd. Creëer een romig schuim met de handmatige melkopschuimer, in een compacte machine die precies bij uw stijl past.
Ontdek de grenzeloze wereld van koffiebonen
Een meeslepende koffie-ervaring op maat
Geniet van de interactie met het intuïtieve 3,5 inch full-touch kleurenscherm met duidelijke animaties. Rivelia herkent jouw koffieroutine en stemt het menu gedurende de hele dag af, zodat je een meeslepende koffie-ervaring op maat krijgt, met maximaal 4 gebruikersprofielen.
Vers gemalen koffie
Drankjes met één druk op de knop
Manuele melkopschuiming
Verscheidenheid aan drankjes
Veeg door 8 drankjes en selecteer eenvoudig je favoriet, waaronder Espresso, Americano en koffie;
Eigenschappen: brochure
Algemeen
Type espressomachine: Volautomatisch
Koffie
Inhoud bonenreservoir: 250 g
Soort koffie Gemalen koffie, Koffiebonen
Maximum kopjes per beurt 2
Instelbare koffiesterkte en hoeveelheid:
Pompdruk 19 bar
Heetwaterfunctie:
Melk
Functie voor melk opschuimen
Melk opschuimen via stoompijpje
Waterreservoir
Inhoud waterreservoir 1,40 Liter
Voorzien van waterfilter Ja, optioneel
Gebruiksgemak
Kopjesverwarming:
Afneembaar waterreservoir
Met scherm
Fysieke kenmerken
Hoogte 38 cm
Breedte 24 cm
Diepte 43 cm
Gewicht 9,80 kg
Kleur/Stijl Onyx Zwart
Kleur Zwart
Stroom
Vermogen 1.450 W