LG Electronics OLED48C56LB OLED evo AI 4K Smart TV 48inch
 > Televisie  > LG Electronics  > OLED48C56LB OLED evo AI 4K Smart TV 48inch
Productbeschrijving:
Belangrijkste functies
  • 4K-afbeeldingskwaliteit, opgeschaald visueel en surroundgeluid van de alpha 9 AI Processor Gen8
  • True Black-niveaus in elke pixel zorgen voor verbluffend contrast, diepte en detail
  • 100% kleurgetrouwheid voor levensechte kleuren. 100% kleurvolume voor rijkere tinten
  • Helderder beeld dankzij de nieuwe lichtgevende structuur van Brightness Booster
  • Nieuwe AI-knop, stembediening, versleepfuncties op de AI Magic Remote
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: webOS 25
Type TV: OLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.3
AirPlay AirPlay 2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: G
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 115 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 66 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 0,50 W
Processor
Processor: α9 AI-processor 4K Gen8
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 121 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 120 Hz
Beelddiagonaal (inch): 48 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10
HDR-ondersteuning:
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 101,70 cm
Diepte 4,69 cm
Diepte (met tafelvoet) 23 cm
Gewicht zonder voet: 14,90 kg
Gewicht met voet: 16,80 kg
Hoogte (met tafelvoet) 67,50 cm
Hoogte 61,80 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
OLED48C56LB OLED evo AI 4K Smart TV 48inch
OLED48C56LB
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch) 48inch