Philips 55MLED910/12 QD MiniLED 4K Ambilight TV 55Inch
 > Televisie  > Philips  > 55MLED910/12 QD MiniLED 4K Ambilight TV 55Inch
Productbeschrijving:
  • 139 cm (55") Ambilight TV
  • 4K QD Mini-LED. 120 Hz.
  • P5 Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision & Atmos
Ambilight TV
Quantum Dot-technologie voor ongelooflijke kleuren en fantastisch contrast
Wat de bron ook is, altijd perfecte beeldkwaliteit. Philips P5-engine.
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
TITAN OS. Vind het gemakkelijk.
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Geweldig voor games. Speel beter dan ooit.
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Algemeen
Type TV: Ambilight, MiniLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5)
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 193 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 77 kWh
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 139 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beelddiagonaal (inch): 55 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10+
Beeldverbetering: 120 Hz
TV-tuners
Satelliet (DVB-S2):
Kabel (DVB-C):
Dubbele HD tuner
Ether (DVB-T2):
Ether (DVB-T):
Aansluitingen
HDMI Audio Return Channel (ARC): eARC
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Afstandsbediening:
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 200 mm