Philips 85MLED910/12 QD MiniLED 4K Ambilight TV 85inch
 > Televisie  > Philips  > 85MLED910/12 QD MiniLED 4K Ambilight TV 85inch
Productbeschrijving:
Voor elk spannend moment
Voor elk spannend moment
  • 4K QD Mini-LED. VRR 144 Hz
  • P5 Perfect Picture Engine
  • Dolby Vision & Atmos
Ambilight TV
Quantum Dot-technologie voor ongelooflijke kleuren en fantastisch contrast
Wat de bron ook is, altijd perfecte beeldkwaliteit. Philips P5-engine.
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
TITAN OS. Vind het gemakkelijk.
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Geweldig voor games. Speel beter dan ooit.
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Eigenschappen: brochure
Afspeelmogelijkheden
Smart TV platform: TITAN OS
Smart TV:
Algemeen
Type TV: Ambilight, MiniLED
Audio
Uitgangsvermogen (totaal): 40 W
Surroundformaten: Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X
Connectiviteit
Wi-Fi:
Bluetooth-versie: 5.2
AirPlay AirPlay 2
Bluetooth:
Energieverbruik
Energieklasse: F
Energieverbruik in HDR-modus per 1000u: 434 kWh
Energieverbruik in SDR-modus per 1000u: 155 kWh
Elektrisch verbruik (stand-by) 2 W
Scherm
Beelddiagonaal (cm): 215 cm
Schermresolutie: 3840 x 2160 (Ultra HD 4K) pixels
Beeldverversing (paneel): 100 Hz
Beelddiagonaal (inch): 85 inch
HDR-formaten: Dolby Vision, HLG, HDR10, HDR10+
HDR-ondersteuning:
Aansluitingen
Aantal USB-poorten: 2
Aantal HDMI-ingangen: 4
Bediening
Smart home platform Alexa
Bedienen met stem
Fysieke kenmerken
VESA-standaard: 300 x 300 mm
VESA montage:
Kleur Zwart
Breedte 189,40 cm
Diepte 39,30 cm
Hoogte 116 cm
Eco label
Betaalbaar met ecocheques Neen
85MLED910/12 QD MiniLED 4K Ambilight TV 85inch
85MLED910/12
EU productinformatieblad
Beelddiagonaal (inch): 85inch